Войти на сайт
Логин:
Пароль:
Регистрация  :  Пароль?  :  Закрыть
Рекомендуем так же и не забудьте о на нашем ресурсе у нас на портале
Главная Контакты Карта сайта Подписаться RSS

Опис автомобіля ГАЗ 3110

Опубликовано : 1-05-2014, 05:58 | Категория: Тест-Драйв   
(голосов:)
Описание автомобиля ГАЗ 3110


Волга це традиція, яка живе на території Росії вже десятки років і до цих пір залишається еталоном автомобіля для багатьох. Варто врахувати, що сьогоднішня модель легендарного автомобіля відрізняється від свого предка дуже сильно і нагадує вже більше сучасний, комфортний автомобіль, який володіє всіма доступними системами зручностей для їзди.

Трохи історії.

Прародителем сучасного зразка ГАЗ 3110 був ще автомобіль ГАЗ 24, який випускався ще в 1970 році і найцікавіше те, що неизменимо залишився тільки вигляд машини, який практично в точності повторює риси початкового варіанта. Решта функцій і характеристики автомобіля Волга 3110 кардинально змінилися.
У 2007 році цей автомобіль був кардинально перероблений всередині і теперішній варіант авто має шикарний (по відношенню до попередньої моделі) салон, який і оформлений приємно, і більш зручний. Більш того, сьогоднішній автомобіль, поряд з іншими європейськими автомобілями, відповідає всім екологічним нормам Євро 4 і має відповідне нормам кількість шкідливих речовин.

Опис і характеристики автомобіля.

Сьогоднішній седан ГАЗ 3101 змінив не лише візуальне оформлення передка, але і оснащений вже сучасним двигуном в 2 .3 літра, який забезпечує динамічний рух автомобіля навіть на високій швидкості. Двигун сучасного автомобіля Волга має вже 150 кінських сил, що, погодьтеся, дуже вражаюче, якщо враховувати що це вітчизняний автомобіль, де 90 л. с. вже вважається досягненням. Двигуни ГАЗ 3110 можуть бути в різних комплектаціях і найчастіше зустрічаються ЗМЗ двигуни обємом 2 .5 літра, або двигун з крайслера обємом 2 .4 літра, який видає максимально 137 л. с.
Дуже часто можна зустріти автомобіль і з двигуном ДОНС, який заробив досить пристойну репутацію у автоаматорів, хоч і не відрізняється високою потужністю (всього 130 л. С.), Але є надійним. Варто відзначити, що сьогоднішня Волга дуже вдосконалена відносно управління. Якщо до цього часу Волга представляла собою вид транспорту, створений для споконвічно російських автолюбителів, які звикли крутити кермо з усіх сил, то сьогодні всі автомобілі 3110 оснащені гідропідсилювачем керма, який є гідним за якістю аналогом щодо європейських автомобілів. Більш того, підвіска автомобіля стала більш стійкою завдяки спеціальній конструкції тяг і посиленню передньої балки, яка дуже часто була джерелом проблем і постійною роботою для СТО.
Опис автомобіля Волга 3110 не може не включати в себе таких важливих елементів як комфорт і умови їзди, які також істотно змінилися за останні роки виробництва автомобіля. Тепер автомобіль оснащений сучасним кондиціонером, а в деяких випадках і двозонним клімат контролем, який вже дозволяє автомобілю зайняти щабель вище в еволюції вітчизняних брендів автомобілів.
Ще одним моментом у авто Волга, який лякав завжди водіїв, є витрата палива, який при рідному двигуні становив до 16 літрів! Тепер же ця цифра знизилася до 10 літрів (а при комплектації двигуном ЗМЗ 8 літрів), притому це не вплинуло на жвавість автомобіля, який розганяється до 100кмчас за 11 секунд.
Також варто зауважити, що автомобіль має збільшену колісну базу, яка сприяє кращій курсової стійкості транспорту завдяки ширині в 1800мм. Ще одним безумовним перевагою Волги для наших доріг є кліренс, який збільшений до 160мм, що дозволить проїхати практично по будь-яких дорогах місцевого призначення, що не ковзаючи по них дном.

Пожожие новости
У 1973 році були вперше представлені моделі автомобілів Volkswagen Passat. Це була модифікація Ауді 80. За тридцять сім років
Минуло трохи більше року, після нашого тесту попередньої Honda Civic (Тест-драйв Honda Civic: керований політ), і ось ми отримали
Які слова асоціюються у вас з Subaru Impreza? Для когось спорт, для інших безпеку, для третіх повний привід. Я не є
ВАЗ Пріора (Лада Пріора) є одним з найбільш тюнінгуемих автомобілів в Російській Федерації. З дуже простої причини: більше 125
Audi A8 це розкішний седан, має четверо дверей. Автомобіль виробляється і продається компанією німецького автовиробника Audi з
Комментарии
Тест-драйв Nissan Pathfinder V6 (7AT)

Тест-драйв Nissan Pathfinder V6 (7AT)

В еру повальної моди на кросовери світові виробники хоч і намагаються
Возращение Mercedes CLK

Возращение Mercedes CLK

В процесі майбутньої зміни поколінь C-клас від Мерседес-Benz зазвичай обіцяє
Тест - Драйв Subaru XV.

Тест - Драйв Subaru XV.

Subaru не часто нас балує своїми новинками, а сам модельний ряд невеликий.
MG тестує новий компактний хетчбек на європейських дорогахю

MG тестує новий компактний хетчбек на

Китайсько-британський бренд MG, який планує широкомасштабне повернення до
Характеристики Chrysler Neon

Характеристики Chrysler Neon

Chrysler Neon автомобіль був представлений в 1994 році Chrysler Corporation.
Тест-драйв Audi A7 Sportback

Тест-драйв Audi A7 Sportback

Спрямовуючись закрити всі потенційні ніші в модельному ряду, Audi створила
Опис автомобіля ГАЗ 3110

Опис автомобіля ГАЗ 3110

Волга це традиція, яка живе на території Росії вже десятки років і до цих пір
Новинка Volkswagen Passat B7

Новинка Volkswagen Passat B7

У 1973 році були вперше представлені моделі автомобілів Volkswagen Passat. Це